Italská společnost Vortice, která se specializuje na produkty zajišťující vyšší komfort pro uživatele (větrání, čištění vzduchu, výrobky pro hygienu), uvedla na trh novinky v sortimentu „Hygiena“. Především se jedná o tryskové osoušeče rukou ECODRY, sušiče vlasů VORTPHON a dávkovač na tekuté mýdlo a gel
S&G DISPENSER.

                   

Tryskové osoušeče rukou ECODRY

Automatické osoušeče rukou ECODRY (kód 19236) a ECODRY EC (kód 19237) (s EC motorem) jsou navržené pro zátěžové aplikace v koupelnách a prostorech na veřejných místech (restaurace, hotely, čerpací stanice, bazény, tělocvičny, wellness centra, lázně atd).
V závislosti od modelu se mění i barevné provedení – matná černá (model ECODRY EC) a lesklá bílá RAL 9010 (model ECODRY). Díky svému stylovému designu je lze snadno integrovat do jakéhokoliv prostoru. Osoušeče rukou ECODRY zajistí maximální hygienu, jelikož jsou díky infračervenému senzoru aktivovány bez dotyku, pouze pohybem rukou. Aktivační vzdálenost infračerveného senzoru, který řídí spuštění a zastavení zařízení, lze nastavit při instalaci od 10 do 20 cm. Doba sušení je pouze 12-14 sekund.

Osoušeče rukou ECODRY zabezpečí spolehlivý a rychlý provoz. Díky těmto produktům se vyhnete situacím, kdy v zásobníku již není papír nebo se textilní role neotáčí nebo jsou znečištěné.

Model ECODRY EC je navíc vybaven filtrem HEPA, který zachycuje nečistoty v okolním vzduchu a zaručuje čistotu výstupního vzduchu. Stupeň ochrany před prachem a vodou je IPX4. 

Bezpečnost osoušečů ECODRY je certifikovaná norskou společností NEMKO a je v souladu s požadavky mezinárodních norem.

 

Nástěnné a přenosné sušiče vlasů VORTPHON

Další novinkou od společnosti Vortice jsou nástěnné sušiče vlasů VORTPHON 1200 (výkon 1200W, kód 70926) a VORTPHON 1600 (výkon 1600W, kód 70927), vhodné pro použití v hotelových koupelnách, penzionech, lodních kajutách, soukromých domech atd. Model 1600 má navíc přepínač pro volbu teploty a průtoku vzduchu (teplota 25°C, 60°C, 80°C). Délka napájecího kabelu je 120-160 cm. Barevné provedení - bílé, RAL 9010.

Mezi novinky se také řadí přenosný sušič vlasů VORTPHON 2000 P (výkon 2000W, kód 70928), který obsahuje dva přepínače: volba teploty (3 úrovně), volba průtoku vzduchu (2 úrovně). Délka napájecího kabelu je 60-120 cm. VORTPHON 2000 P má vysoce kvalitní motor, speciálně navržený pro profesionální sušiče vlasů, který je optimalizovaný tak, aby vytvářel silné proudění vzduchu s nízkými emisemi hluku. Taktéž disponuje bezpečnostní tepelnou pojistkou na ochranu proti přehřátí. Barevné provedení - černé, RAL 9005.

 

Dávkovač mýdla a gelu S&G DISPENSER

Novinkou v nabídce jsou taktéž dávkovače mýdla a gelu S&G DISPENSER 
(kód 19238). Tento dávkovač je vhodný i na gel, který je tekutější, než mýdlo.
S&G DISPENSER zaručí maximální hygienu - aktivuje se bez dotyku, pouze pohybem ruky. Tento prémiový výrobek má zabudovaný ukazatel hladiny náplně. Dávku mýdla či gelu, lze nastavit při instalaci.

Díky svému designu a malému rozměru lze dávkovač mýdla a gelu integrovat do jakéhokoli prostředí. Nezabírá místo na umyvadle.

Nástěnný automatický dávkovač mýdla a gelu je perfektním doplňkem k osoušečům rukou VORTICE.

Diskuse